Imienny wykaz stanowisk
Dawid Stachura - Wójt Gminy |
| |
Łukasz Czubak - Sekretarz Gminy | 76 8871212 | |
Renata Matusiewicz-Dziuba - Skarbnik Gminy |
| |
Referat Organizacyjny i Spraw Społecznych | ||
Anna Pytlak - kierownik referatu (kadry, sprawy organizacyjne, obsługa rady gminy, wybory i referenda) |
| 76 8871 212 wew. 25 |
Michał Wilk - podinspektor ds. kultury, sportu i promocji (ochrona zabytków) | 76 8871 212 wew. 44 | |
Karolina Dwojak – inspektor ds. społecznych (ewidencja działalności gospodarczej, kultura fizyczna i sport) | 76 8871 212 wew. 44 | |
Alicja Andrzejak – inspektor ds. administracyjnych | 76 8871 212 wew. 26 | |
Artur Kowal - informatyk urzędu | 76 8871 212 wew. 46 | |
Referat Rozwoju Gospodarczego i Planowania Przestrzennego | ||
Agnieszka Wolska - kierownik referatu | 76 8197 021 | |
Piotr Kosatka – st. inspektor ds. inwestycji komunalnych | 76 8871 212 wew. 35 | |
Edyta Pietras – st. inspektor ds. społecznych i zamówień publicznych | 76 8871 212 wew. 34 | |
Tadeusz Dec – st. inspektor ds. gospodarki przestrzennej | 76 8871 212 wew. 23 | |
Marcin Frączek - inspektor ds. inwestycji komunalnych | 76 8871 212 wew. 33 | |
Andrzej Piotrowski - inspektor ds. gospodarki przestrzennej | 76 8871 212 wew. 33 | |
Wydział Zasobów Komunalnych, Opłat i Podatków | ||
Karolina Siewiera – inspektor ds. wymiaru podatków i opłat | 76 8871 212 wew. 13 | |
Agata Zięba - st. inspektor ds. gospodarki odpadami komunalnymi | 76 8871 212 wew. 18 | |
Małgorzata Górnik – st. inspektor ds. wymiaru podatków i opłat | 76 8871 212 wew. 13 | |
Bożena Dobrowolska - inspektor ds. rolnictwa, leśnictwa, gospodarki wodnej i ochrony środowiska | 76 8871 212 wew. 17 | |
Agnieszka Zawisza - st.inspektor ds. mienia i gospodarki nieruchomościami | 76 8871 212 wew. 15 | |
Referat Finansów i Budżetu | ||
Katarzyna Kobiak-Kozioł - st. inspektor ds. obsługi finansowo-księgowej | 76 8871 212 wew. 11 | |
Bożena Legutko – inspektor ds. księgowości budżetowej | 76 8871 212 wew. 29 | |
Edyta Patron – inspektor ds. księgowości budżetowej, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, egzekucji podatkowej i windykacji | 76 8871 212 wew. 12 | |
Maria Łamejko – st. inspektor ds. księgowości budżetowej i płac | 76 8871 212 wew. 29 | |
Izabela Ilnicka - inspektor ds. księgowości budżetowej i rozliczeń VAT | 76 8871 212 wew. 29 | |
Jarosław Majcher - st. inspektor ds. księgowości podatkowej, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz egzekucji podatkowej | 76 8871 212 wew. 12 | |
Kamila Płachetka - podinspektor ds. obsługi finansowej szkół | 76 8871 212 wew. 37 | |
Referat Administracyjno-Gospodarczy | ||
Monika Pańczyniak - kierownik referatu | 76 8871 212 wew.36 | |
Marta Tarasionek - starszy inspektor ds. administracyjno-gospodarczych | 76 8871 220 | |
Referat Oświaty i Obsługi Placówek Oświatowych | ||
Anna Sochacka-Kwolek - kierownik referatu | 76 8871 212 wew. 37 | |
Eleonora Krupa – inspektor ds. oświaty | 76 8871 219 | |
Beata Baran – inspektor ds. oświaty | 76 8871 428 | |
Samodzielne stanowiska pracy: | ||
Ewa Kołodziej – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, inspektor ds. | 76 8871 212 wew. 16 | |
Mieczysław Łysy - podinspektor ds. obywatelskich, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego | 76 8871 212 wew. 14 | |
Monika Kęsicka-Przystaj – specjalista ds. obsługi finansowej szkół - główny księgowy placówek oświatowych | mkesicka@ugmilkowice.net | 76 8871 212 wew. 37 |